Центр раннього інтелектуально-естетичного розвитку

Історія

В мальовничому куточку старого міста розмістився центр раннього естетично-інтелектуального розвитку "Світлинка".

Свою роботу він розпочав в 2000 році, а уже в 2004 отримав відзнаку "Центр року".

"Світлинка" став першим спеціалізованим дитячим центром Волинської області, що зоорієнтований на різнобічний розвиток малюків.

З 2008 року "Світлинка" представляє своїх вихованців на міжнародних фестивалях та конкурсах. Найвищі нагороди за блискавичну постановку мюзиклів "Бременські музиканти" та "Дюймовочка". Саме такі успіхи надихнули на створення театральної студії "Світлинка", яку із захватом відвідують дітки різних вікових категорій.

Центр розвитку "Світлинка" завжди відвідували обдаровані дітки, а завданням викладачів було відкривати та розвивати маленькі таланти. Зважаючи на те, що кожне маля з дитинства мріє стати справжньою зіркою,-  виступати на великій сцені, споглядати себе на телебаченні, сяяти у музичних кліпах, давати інтерв'ю, ми не могли оминути такий великий аспект як уміння гарно співати. Так,  у 2010 році народилась вокальна студія "Світлинка" та при ній сучасний продюсерський центр. Саме тут найкращі викладачі вокалу навчать кожного співати(вік необмежений)! Вихованці студії є призерами найпрестижніших міжнародних конкурсів!

Вихованці дитячого центру розвитку "Світлинка" демонструють свої здібності на різноманітних мистецьких виставках. Адже в 2010 році ми оголосили перший набір учнів в ART-студію "Світлинка". Наші художники навчають вихованців образотворчому мистецтву з використанням pet-терапії та із застосуванням новітніх графічних та живописних технік. Додатково учні вивчають флористику та скульптуру.
У 2012 році під бурхливі оплески глядачів вперше відкрились куліси грандіозного шоу " Принц та Принцеса Волині", де кваліфіковане журі обирає кращих з кращих. Аби здобути перемогу учасники віком від 3 до 15 років демонструють на сцені свої таланти. А сама підготовка на базі центру сприяє розвитку дітей, дарує незабутні знання та досвід, а також надає учасникам впевненості у собі.

2011 рік відзначився утворенням "Школи юних Леді та Джентельменів" . Основне завдання школи -  це виховання гарних манер, вивчення правил етикету та духовне збагачення дітей.

В 2015 році, вдосконалюючись та розвиваючись у "Світлинці" розпочався набір до ексклюзивного гуртка під назвою "Театр мод". 
Його учасники навчаються не лише азам акторського мистецтва, дефіле та дизайну, а а ще й готуються до участі в різноманітних фестивалях. Так, уже влітку 2015 театр мод "Світлинка" здобув 1ше місце нс міжнародному фестивалі "Лісова пісня", що проходив на озері Світязь.
Щороку вихованці центру " Світлинка" підтримують міжнародні та обласні творчі події
"Волинська княжна" м. Луцьк, " Парад зірок" м. Львів та багато ін. 

На сьогоднішній день у центрі діють групи для діток віком від 1 до 5 рочків. Працює авторська програма підготовки дітей до школи, театральна студія,школа моделей, театр мод, вокальна студія, продюсерський центр, art-студія. Також в рамках центру працює психолог з корекційно розвиваючими заняттями, логопед, цікаві літні табори та групи подовженого дня.

Творче кредо директора школи Т.А. Кривицької, доцента мистецтва, - інноваційність програм, індивідуальний підхід до кожної дитини та розвиток її творчих здібностей. Вона ж опікується і різнобічним розвитком колективу.
Щороку центр випускає навчально-освітні програми, а його педагогічний склад переймає найкращий досвід колег за кордоном.