Центр раннього інтелектуально-естетичного розвитку

Художня студія

Чарівна школа для дітей і їхніх мам

Малювання для дітей (унікальна авторська програма навчання дітей малюванню). Вже через півроку ваша оселя буде прикрашена дитячими полотнами!!

Готуємо абітурієнтів

Арт-терапія: намалюй своє життя

Урок для батьків

 

       Немає нічого простішого, ніж взяти в руки пензлик і написати картину. Але така, на перший погляд,  не важка дія  може змінити життя.
 Арт-терапія допомагає боротися з депресією, з поганим настроєм, поганим самопочуттям, особистими проблемами та віднайти душевну рівновагу.

    Абсолютно не важливо, чи вміє людина малювати, танцювати чи ліпити. . Тут немає звичайних критеріїв, які застосовують до всіх видів мистецтва.
    В чому ж суть цього методу?
      - арт-терапія дає можливість виявити ті проблеми і комплекси, які глибоко заховані в людині. Причому проходить це безболісно.       Людині не приходиться ламати себе. Все природньо.
     - картина, створена людиною, дозволяє зафіксувати її внутрішній стан, робить його значимим, в першу чергу для неї самої.
     - людину проймає настільки, що на папір переноситься весь минулий досвід, і негативний, і позитивний. Прихована в кожному з нас енергія виходить назовні через руку, яка тримає пензлик чи олівець.
    - арт-терапія учить людину сприймати себе такою, якою вона є. Доброю, поганою, недосконалою, терплячою до інших.  Адже якщо ти і є така людина,  з цим потрібно працювати, а не приховувати це.
     На завершальному етапі, людина дивиться на себе ніби зі сторони. І вона вже навряд чи повернеться до того стану, в якому була раніше.
     Чого можна досягти з допомогою арт-терапії?
     Саме головне, що людина перестає докоряти себе з середини.
     Все, що турбувало її у собі, ось воно – на папері, воно досяжне. Отже, можна абстрагувати і навчитися легко приймати все, як є. Адже ми є те, що прожито, ми – це наше минуле, сьогодення і майбутнє.
     Не варто відхрещуватися від того, що є, а потрібно гідно приймати усе. І нехай це було не завжди хорошим, адже це наш досвід. Навіщо його відкидати?
     І звичайно, не важливо, з якою саме проблемою прийшла людина: невдоволення роботою, невдачі в особистому житті, або в цілому неприйняття свого життя. Адже це все взаємопов’язано. Особисте щастя людини стимулює інтерес до роботи і відроджує смак до оточуючого світу.

Запрошуємо до нас творчих людей та дітей на уроки дизайну:

  • головних уборів
  • прикрас
  • іграшок
  • боді-арт