Центр раннього інтелектуально-естетичного розвитку

Відгуки

У світлинку ходимо давно, ще й на гурток малювання. Наші роботи побували навіть на виставці, і зайняли призові місця. Олені Василівні окреме дякую . Рекомендую.
Мама Поліни К.   

Ми дуже довго вагались куди буде ходити наша малеча. Але однозначно зупинились на Світлинці. Близько біля будинку, є дитячий майданчик, групи на цілий день, та цікаві заняття. Дитина ззадоволення іде до школи. Рекомендую
Мама Ані М.

Заклад дуже хороший, навчання на вищому рівні. Рекомендую
Тато Орини П.

Моя донька вже 2 роки вчиться в школі «Світлинка», і ми вважаємо, що нам дуже пощастило, бо отримали саме те, що шукали: високий рівень навчання, особистий підхід у навчально-виховній роботі, гарні стосунки між вчителями і учнями.
    Дуже важливо, що діти навчаються відповідальності. Навчання стає цікавим спільним процесом. На базі школи створено великий вибір гуртків різної спрямованості. А головне – неймовірна самовідданість вчителів, їх невичерпна творча енергія, яка надихає і сприяє розвитку здібностей особистості і дітей і, навіть, батьків.
Троць Юлія

Ми у Світлинці з 2 років, і вже пішли у підготовчу группу. Дуже задоволенні закладом а особливо нашим вчителями. Завдяки Ользі Володимирівни відкрили талант до співів, і не одноразово брали участь у вокальних конкурсах. Заклад рекомендую. Мама Андрійка.

Ходимо у Світлинку більше року, все дуже подобається. Зручно ще й те що є група продовженого дня. Рекомендую. Тато Артема.

    Школою ми дуже задоволені. Дітьми займаються з повною віддачею. Вчителі уважні, грамотні, чуйні. До батьків ставляться з розумінням, до дітей - з любов'ю.
    Дітям ця школа дуже подобається, до школи вони ходять з великим задоволенням. Рівнем знань дітей батьки задоволені.
Мама Андрущак Христини