Центр раннього інтелектуально-естетичного розвитку

Англійський клуб

Методика , розроблена нашими педагогами є унікальною і дає хороші результати, і що саме головне, діти просто закохуються в анлійську мову і з радістю відвідують заняття. Заняття відбуваються у живій захоплюючій музично-ігровій формі. 

Говорити англійською Вільно? Легко і цікаво, граючись? Так, так...  Саме говорити , а не тільки розказувати вірші, співати пісні і перераховувати назви предметів. Не потрібно забувати , що іноземна мова - це перш за все засіб спілкування!
Дитина цілком природно може оволодіти англійською мовою, але тільки до певного віку - 9-12 років. Більше того, дітей з повною відсутністю мовних здібностей не існує. І Ваша дитина , і всі ми колись вчились говорити рідною мовою, тільки хто раніше , хто пізніше. Навіть , якщо дитина довго мовчить - вона добре розуміє мову, якою до неї звертаються.

Про курс:
Ми пропонуємо ефективні курси англійської мови  для дітей та дорослих.
Уроки в нашій англійській школі  - цікаві, захоплюючі, комунікативні, творчі з постійним (безстресовим) зануренням у мовне середовище за короткий період!
Кожний урок - це гра , а не урок з елементами гри. Це гра на іноземній мові, а не гра в іноземну мову.
Кожна дитина Може і Вміє спілкуватись на іноземній мові і після кожного уроку його впевненість в цьому тільки зростає.

Короткий опис занять.
При вивченні англійської мови дітки швидко втомлюються, тому кожні 3-4 хвилини змінюється вид діяльності, причому, оскільки в 3 роки дитині ще важко тримати ручку, обов'язковими є вправи для пальчиків.
Подивіться літературу, якою користуються в нашому центрі -  це чітко продумана ступінчаста система підручників , де діти починають чути і впізнавати мову , а закінчують вільним володінням мовою у своїй віковій групі.
Ми чекаємо на Вас та Ваших діток , щоб захопити цікавою англійською мовою.
Раннє вивчення  англійської мови - це норма і , навіть, соціальна необхідність.