Центр раннього інтелектуально-естетичного розвитку

Головна

Ваші діти підросли?

Раді вітати Вас у "Світлинці"!!!

Досвідчені вчителі вже чекають на них у маленькій школі "Світлинка"!

Центр раннього розвитку дитини взяв на себе відповідальність навчати малюків від 6-ти місяців до 10 років.      

        Тепер у батьків, які виховують дошкільнят, є майже унікальна можливість організувати дозвілля своїх малюків з користю для них, адже у Луцьку функціонує міський Дитячий центр раннього інтелектуально-естетичного розвитку "Світлинка".

        Унікальність цього приватного дитячого садочку полягає в тому, що тут малюк буде таким центром всесвіту, як і вдома, проте кожна мить буде заповнена магією звуків, букв і цифр.

        Ми працюємо під девізом: "Кожна дитина - неповторна, потрібно тільки знайти ключик від її самобутності".

        Вас чекають висококваліфіковані педагоги, які ставлять за основну мету розвиток дитини, її підготовку до життя, до самоосвіти, прагнуть прищепити дитині розуміння та відчуття прекрасного.

        Саме тому у "Світлинці" вихованці знайомляться не лише з абеткою та цифрами, вони пізнають іноземні мови, основи логіки, етикету, історії, геграфії, шахи, письмо, дослідження, хореографії та риторики, малювання, музики, грають в інтелектуально-розвиваючі ігри.  "Світлинка" працює по програмі  "Дитина" та  "Я у світі", використовуючи елементи видатних педагогів М. Монтессорі, С. Русової, В. Сухомлинського, Б. Нікітіна, www.gergelschool.com.

        "Світлинка" зуміла побудувати свою діяльність так, що під час того, коли діти граються, спілкуються та просто отримують задоволення від своєї діяльності, вони непомітно для себе навчаються.

"Світлинка" - це яскраве враження, це яскраве дитинство!