Центр раннього інтелектуально-естетичного розвитку

Про нас

     Для всіх батьків є природнім бажання бачити своїх дітей розумними і кмітливими, здоровими і гарно вихованими, талановитими і успішними в житті.
     «Світлинка» - це саме той заклад, який в атмосфері любові, уваги і поваги до кожної дитини, дарує радість спілкування, сприяє розвитку інтелекту і творчих здібностей дитини. Новаторські методики, узагальнений досвід кращих дошкільних закладів України, сучасні європейські методики – все це є у практичній діяльності педагогічного колективу «Світлинки», а саме головне – це легке, доступне, змістовне, цікаве навчання, яке дає можливість діткам здобути якісне знання, навички, уміння у підготовці до шкільної програми.
      У «Світлинці» вчать образно мислити, розкривати творчі здібності кожної дитини, її особистий потенціал.
      Важливим є індивідуальний підхід до діток, вивчається їх психологічний стан, ведеться спостереження за розвитком дитини. Велика увага приділяється морально-етичному вихованню: стосунки між однолітками, відношенню до батьків, вчителів і людей старшого покоління, формування почуття власної гідності.
•    Національно-патріотичне виховання: любов до Батьківщини, до рідного краю, мови, пісні;
•    Розвиток інтелекту: логічне мислення, тестування, шахи, конкурси, вікторини;
•    Гармонічне виховання особистості: духовність, розвиток художніх і музичних здібностей дитини, любов до театру та інших видів мистецтва.
     У «Світлинці» діти навчаються легко, з радістю відкривають для себе дивовижний світ знань через гру і задоволення від навчання. Ми впевнені, що навчання у «Світлинці»  допомагає батькам у розв’язанні проблем в підготовці до подальшого навчання у школі.